© Iventos 2019. All Rights Reserved

Mikołajki dla dzieci

Mikołajki dla dzieci

Zorganizujemy Mikołajki dla Twoich dzieci

Mikołajki dla dzieci

W naszym obiekcie organizujemy również imprezy świąteczne, a z myślą o najmłodszych – Imprezy Mikołajowe. J  Aby to wydarzenie było wyjątkowe i magiczne – nie tylko dla tych najmłodszych – z największą troską zadbamy o oprawę artystyczną. Taką, która uszczęśliwi każdego malucha, ale i zainteresuje już nieco większe dzieci Jnp. pokazy tańca, kreatywne warsztaty, twórcze malowanie twarzy, puszczanie baniek mydlanych, czy też zjeżdżanie na dmuchanym zamku – a to wszystko w oczekiwaniu na szczególnego gościa – Świętego Mikołaja J.

Dopilnujemy każdego szczegółu, dopieścimy każdy detal! Dlatego też w ofercie Imprezy Mikołajkowej, prócz wymienionych atrakcji, znajdują się oczywiście upragnione i wyczekane przez każdego prezenty! Skąd wiemy co dla kogo, i co komu się spodoba? Tutaj możemy zdać się na gust Mikołaja Jbądź – na Państwa prośbę – prezenty będą spersonalizowane. Ponadto dbamy również o catering, który podczas tego magicznego wydarzenia jest wpasowany w zbliżający się świąteczny klimat (serwowane są posiłki ciepłe, przekąski oraz smakowite ciasta/desery).

Planując przebieg imprezy (począwszy od warsztatów, przybycia Mikołaja, rozdanie prezentów, aż po catering), wszystko ustalamy z Państwem - dlatego też do każdego organizowanego wydarzenia – zwłaszcza dla najmłodszych – podchodzimy bardzo indywidualnie i z ogromną starannością dobieramy wszelkie drobiazgi.

Dbamy, aby Impreza Mikołajkowa była  nie tylko przyjemnym, ale i aktywnym czasem dla dzieci. Najważniejsze jest dla nas to, aby była wyjątkowym wspomnieniem.

Zapraszamy do celebrowania z nami tego szczególnego dnia J

Skontaktuj się z Nami

Facebook