© Iventos 2019. All Rights Reserved

Wesela

Nasza oferta

Zorganizujemy imprezę Twoich marzeń

Wesela

....przetańczyć z Tobą chcę całe życie...

Ślub...ahhh w ten wyjątkowy dzień wprowadzamy Państwa Młodych na nową drogę życia w tanecznej atmosferze.

Zdanie Nowożeńców jest najważniejsze, dlatego wraz z Nimi ustalamy wymarzony przebieg wesela: od wystroju sali poprzez animacje taneczne, aż po profesjonalne pokazy tańca.

Młoda Para otrzymuje od nas lekcję tańca (wliczone w koszty wesela), aby ich pierwszy taniec był wyjątkowy – podobnie jak cała noc. Opracowujemy precyzyjny plan przebiegu wesela, który konsultujemy z Młodą Parą.

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne sale weselne, o powierzchni 150 i 250 m2, znajdujące się w siedzibie Akademii Tańca Esens przy ul. Robotniczej 70j we Wrocławiu, na której terenie znajduje się nowoczesna, dobrze wyposażona kuchnia co stanowi dodatkowy atut, pozwalając na serwowanie Gościom zawsze świeżo przyrządzonych posiłków.

Zostaw organizację wesela nam, a na pewno będzie to niezapomniane wydarzenie.  Chętnie Państwu pomożemy zrealizować wszystkie dodatkowe pomysły weselne. Doradzimy jak dobrać wszystkie niezbędne szczegóły, żeby całość tworzyła piękne przyjęcie weselne.

Dodatkowe atrakcje IVENTOS

POKAZ TAŃCA POLE DANCE

Dzięki współpracy z Akademią Tańca Esens mamy możliwość urozmaicenia Państwa wieczoru o wątki taneczne. Posiadamy szeroki wachlarz pokazów tanecznych.

Posiadamy własny profesjonalny sprzęt do tańca na rurze, który jest montowany przed imprezą na sali, i może na życzenie gości pozostać na czas zabawy.

Tancerze do każdego pokazu mają unikatowe stroje, które wprowadzają w klimat danego tańca.
Choreografie oraz muzyka sprawią, że goście będą pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu.

POKAZ TAŃCÓW LATYNOAMERYKAŃSKICH

Przenieście się wraz z nami w energetyzujący świat tańców latynoamerykańskich za sprawą występów najlepszych z najlepszych!

Gorące rytmy, prawdziwi mężczyźni, przepiękne kobiety w zwiewnych strojach, kuszący ruch bioder, napięcie między partnerami...

Rozgrzejemy publiczność do czerwoności przy dźwiękach samby, cza-czy, rumby, paso doble, jive'a czy salsy.

POKAZ TAŃCÓW STANDARDOWYCH

A może chciałbyś na moment znaleźć się w dawnych czasach, dziś znanych już tylko z filmów czy ilustracji? W epoce długich sukni, eleganckich surdutów, piór i wszechobecnego savoir vivre'u?

Urzeczywistnimy tę wizję, prezentując pary w walcu angielskim, walcu wiedeńskim, tangu, foxtrocie oraz quickstepie.

Te tańce salonowe, wymagające dużej przestrzeni, łączą w sobie klasyczny szyk i dostojność z emocjami i energią.

Daj się oczarować!

FOTOBUDKA
Do Państwa dyspozycji oddajemy maski oraz gadżety, w których możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Dzięki nim fotografie będą zabawne, a wygląd gości przebranych w różne stroje wywołają salwy śmiechu.
Jest to możliwość upamiętnienia imprezy z grupą znajomych, gdzie każdy może wcielić się w ulubioną postać z bajki lub filmu o superbohaterze.

POKAZY BARMAŃSKIE

to wielkie i wyjątkowe SHOW, które pozostaje w pamięci uczestników zabawy poprzez pobudzenie każdego ich zmysłu (wzroku, dotyku, zapachu i smaku).

Nasze pokazy barmańskie to kreowanie drinków poprzez niesamowite tricki z użyciem latających butelek, shakerów i innych sprzętów barmańskich, które są skomponowane w efektowne układy przy porywającej oprawie muzycznej.

Na własne oczy goście przekonają się jak efektownie łączymy ogień, muzykę, wirujące kolory i ręce szybsze niż wzrok. A także sami będą mogli aktywnie wziąć udział w pokazie dzięki licznym zabawom co jest najlepszą formą integracji między nimi.
O wysoki poziom pokazu zadba profesjonalny i jeden z najlepszych duetów barmańskich w Polsce, uczestnicy programu „Mam Talent!”.

Nasza oferta

Poznaj Pakiet PREMIUM

Pobierz cennik

Poznaj Pakiet VIP

Pobierz cennik

Poznaj Pakiet EXCLUSIVE

Pobierz cennik

Zobacz wybrane imprezy

Skontaktuj się z Nami

Facebook