© Iventos 2019. All Rights Reserved

Bale, dyskoteki firmowe

Nasza oferta

Zorganizujemy imprezę Twoich marzeń

Bale, dyskoteki firmowe

Mamy pomysł na każdą imprezę firmową. I każdą organizujemy w sposób indywidualny, dbając o to, aby stała się niezapomnianym wydarzeniem. Jak działamy? Najpierw, na podstawie wcześniejszych ustaleń, tworzymy precyzyjny plan imprezy, który następnie konsultujemy z Klientem. Jesteśmy w stanie zaproponować liczne atrakcje, w tym animacje taneczne czy też pokaz tańca w wykonaniu pary tanecznej lub pole dance. Dzięki znajdującej się na miejscu kuchni oraz wykwalifikowanym kucharzom przygotujemy świeże i pyszne posiłki. Najlepsza firmowa impreza integracyjna we Wrocławiu tylko z Iventos!

Do Państwa dyspozycji oddajemy dwie przestronne sale o powierzchni 150 i 250 m2, znajdujące się w siedzibie Akademii Tańca Esens przy ul. Robotniczej 70j we Wrocławiu.

POKAZ TAŃCA POLE DANCE

Dzięki współpracy z Akademią Tańca Esens mamy możliwość urozmaicenia Państwa wieczoru o wątki taneczne. Posiadamy szeroki wachlarz pokazów tanecznych.

Posiadamy własny profesjonalny sprzęt do tańca na rurze, który jest montowany przed imprezą na sali, i może na życzenie gości pozostać na czas zabawy.

Tancerze do każdego pokazu mają unikatowe stroje, które wprowadzają w klimat danego tańca.
Choreografie oraz muzyka sprawią, że goście będą pod ogromnym wrażeniem profesjonalizmu.

POKAZ TAŃCÓW LATYNOAMERYKAŃSKICH

Przenieście się wraz z nami w energetyzujący świat tańców latynoamerykańskich za sprawą występów najlepszych z najlepszych!

Gorące rytmy, prawdziwi mężczyźni, przepiękne kobiety w zwiewnych strojach, kuszący ruch bioder, napięcie między partnerami...

Rozgrzejemy publiczność do czerwoności przy dźwiękach samby, cza-czy, rumby, paso doble, jive'a czy salsy.

POKAZ TAŃCÓW STANDARDOWYCH

A może chciałbyś na moment znaleźć się w dawnych czasach, dziś znanych już tylko z filmów czy ilustracji? W epoce długich sukni, eleganckich surdutów, piór i wszechobecnego savoir vivre'u?

Urzeczywistnimy tę wizję, prezentując pary w walcu angielskim, walcu wiedeńskim, tangu, foxtrocie oraz quickstepie.

Te tańce salonowe, wymagające dużej przestrzeni, łączą w sobie klasyczny szyk i dostojność z emocjami i energią.

Daj się oczarować!

FOTOBUDKA
Do Państwa dyspozycji oddajemy maski oraz gadżety, w których możecie zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
Dzięki nim fotografie będą zabawne, a wygląd gości przebranych w różne stroje wywołają salwy śmiechu.
Jest to możliwość upamiętnienia imprezy z grupą znajomych, gdzie każdy może wcielić się w ulubioną postać z bajki lub filmu o superbohaterze.

POKAZY BARMAŃSKIE

to wielkie i wyjątkowe SHOW, które pozostaje w pamięci uczestników zabawy poprzez pobudzenie każdego ich zmysłu (wzroku, dotyku, zapachu i smaku).

Nasze pokazy barmańskie to kreowanie drinków poprzez niesamowite tricki z użyciem latających butelek, shakerów i innych sprzętów barmańskich, które są skomponowane w efektowne układy przy porywającej oprawie muzycznej.

Na własne oczy goście przekonają się jak efektownie łączymy ogień, muzykę, wirujące kolory i ręce szybsze niż wzrok. A także sami będą mogli aktywnie wziąć udział w pokazie dzięki licznym zabawom co jest najlepszą formą integracji między nimi.
O wysoki poziom pokazu zadba profesjonalny i jeden z najlepszych duetów barmańskich w Polsce, uczestnicy programu „Mam Talent!”.

Zaufali Nam

Nasza oferta

Poznaj Pakiet Podstawowy

Pobierz cennik

Poznaj Pakiet PREMIUM

Pobierz cennik

Poznaj Pakiet VIP

Pobierz cennik

Zobacz wybrane imprezy

Skontaktuj się z Nami

Facebook